Služby

Autosalon KIA Most

Jsme autorizovaným dealerem vozů KIA již od roku 2003. Získali jsme četná ocenění za prodejní výsledky a kvalitu prodejních a poprodejních služeb (nejlepší prodejce KIA 2013 – 2017, Nejlepší dealer KIA v 2015, Platinový dealer KIA v 2016, Ocenění 20 Best World Dealers v 2017 v australském Melbourne).

Jsme připraveni zkonzultovat Vaše potřeby a vybrat takový vůz, který splní Vaše očekávání. Samozřejmostí je kvalitní poprodejní servis, prodej náhradních dílů a originálního příslušenství.

Autoservis Kia Most

Jsme profesionálním autoservisem s dlouholetou praxí a pravidelným hodnocením v dealerské síti Kia jako BEST SERVICE. Již od roku 1990 poskytujeme širokou paletu služeb nejen svým klientům, ale i zákazníkům s jednorázovými požadavky a potřebami pro osobní vozidla všech značek.

Svatební Salón V.MOONA

Kompletní svatební servis, svatební a společenské šaty, květiny, dorty , snubní prsteny, svatební oznámení, dekorace, catering a další.

Garni Hotel ASAS

Garni Hotel ASAS v Mostě je ideální místo pro firemní večírky, svatební hostiny, rauty. Nabízíme ubytování v útulných pokojích se snídaní a také kompletně vybavené školící prostory, nejen pro okolí Mostu.

Ubytování u moře

Toužíte po dovolené v zahraničí za rozumnou cenu? Nabízíme pronájem rodinného apartmánu v Bulharsku. Apartmán je plně vybaven a je součástí hotelového komplexu Hermes.

F.A.Q.

Často kladené otázky.

  • Vaše požadavky můžeme realizovat ihned
  • Rychlé dodání náhradních dílu
  • Věrnostní program s možností slev
  • Možnost pronájmu náhradního vozidla za skvělou cenu
  • Kvalifikovaný personál