O Nás

Založena v květnu roku 1989

Úvodem bych rád představil společnost ASAS s.r.o., se sídlem v Mostě. Firma Antonín Sajdl — ASAS (původní název společnosti) byla založena v květnu roku 1989 za účelem provozování podnikatelské činnosti se zaměřením na autopůjčovnu. Ve své době se jednalo o oblast podnikání, která neměla široké zastoupení v severočeském regionu. Zapůjčování automobilů, následný servis či případné řešení pojistných událostí sebou přinesly nutnost rozšířit podnikatelskou činnost na servisní zázemí. Autodílna s kapacitou 4 vozidel byla vystavěna v prostoru sídla společnosti a i přes počáteční nejistotu se velice brzy dostavil úspěch a pracovní zázemí.

Úspěchy a získaná ekonomická stabilita byly rozhodujícím faktorem pro rozvoj společnosti. V roce 1992 byly vybrány pozemky a zahájena výstavba ubytovacího zařízení s restaurací a přilehlým parkovištěm. Čas a píle se zúročily o rok později s přibývající klientelou, která si oblíbila jak restauraci, tak vkusně zařízených 14 pokojů. Samotný fakt, že se objekt nachází nedaleko automobilového okruhu, zabezpečil využití sezónní kapacity ubytovacího zařízení v nutné výši. Garni Hotel ASAS se tak připojil k dalším podnikatelským aktivitám svého regionu. Jelikož chuť podnikat a rozšířit tak své aktivity, byla vždy doménou vedení společnosti, bylo rozhodnuto o využití volných prostor vhodných pro prezentaci automobilů. Tímto byla v roce 1994 navázána spolupráce s importérem vozidel značky Daewoo. Tato, na českém trhu zcela nová značka, se zastoupením v Praze: poskytla možnost navázat tak na počátky podnikání a pokračovat v oblasti automobilového průmyslu. V roce 2001 byla spolupráce ukončena z důvodu hledání nové progresivnější značky, která tak poskytne více prostoru pro seberealizaci.

Pavel Sajdl - obchodní ředitel

KIA Motors Czech

V polovině roku 2003 jsme oslovili zastoupení KIA Motors Czech a byla podepsána spolupráce jak na autorizovaný prodej nových vozidel značky KIA, tak na její záruční i pozáruční servis. S postupem času se autosalon ASAS Most stal stabilním prodejním místem nových vozidel.

Poskytované služby

V současné době se naše společnost zabývá nejen autorizovaným prodejem a servisem značky KIA, prodejem náhradních dílů a autopříslušenství vč. poskytování služeb mycího boxu, ale i nadále rozvíjíme ubytovací a stravovací služby, služby cateringu s možností venkovního posezení s grilováním. Ideální pro rodinná a podniková setkání. Dále jsme rozšířili oblast podnikání o kompletní služby spojené s přípravou svatebních hostin a zařizováním svateb tzv. na klíč, rautů, podnikových večírků i rodinných oslav. Novinkou naší společnosti se stalo otevření moderního školicího centra s kapacitou 60 osob.

Kombinace služeb a produktů

Díky opravdu široké škále, jsme schopni nabízet klientům zajímavé kombinace služeb. Ubytovací služby pro zákazníky autosalonu či servisu, kteří nejsou z našeho regionu. Zapůjčení luxusního vozu značky KIA pro svatební účely. Nabídka služeb se vzájemně doplňuje a každá ze zmíněných podnikatelských činností přivádí klientelu i pro ty ostatní. Není výjimkou nákup nového vozu a následné pořádání rodinné oslavy či kompletní přípravy svatby a naopak. Společnost ASAS s.r.o. se tak stává obchodním centrem, které se snaží vyhovět veškerým nárokům klientů.